Największe Kaszany Rh- 2019 czyli najgorsze kinowanie w 2019 roku.

I nadejszła ta wiekopomna chwila by po latach nie bytu z internetowego odbytu nagrody Kaszany i Kaszanki powróciły na należne im miejsce, miejsce A long time ago in a galaxy far, far away. I oto zwycięzcy poszczególnych jakże kaszaniastych kategorii:

 

Największa kaszana roku na świecie:

 

indeks

Kapitan Marvel – z rzeczy, które widziałem w ubiegłym roku i miały swą premierę to chyba najbardziej mnie zniesmaczyło, iż zrobiono takiego niepełnosprawnego Supermena i nie chodzi o to, że jest kobietą… wszakże kobiałki fajne są, ale chodzi o sposób zrobienia całej owej super heroski. Trochę mokry sen feminazistek i feminazilesesbijków, gdyby to jeszcze było zrobione w konwencji pornosa… to może i nawet by to ludzie łyknęli, ale jako pełnometrażowy film na poważnie… to ja podziękuję. Letko mnie też główna aktorka zawiodła swymi pogawędkami i orędziami do wszechnarodów wszechameryk i posmak wzmocniła. Chyba obok „Czarnej pantery” najgorsza kupa ze stajni Marvela. Po prostu kaszana za ogromne pieniądze, więc pryzmat finansowy podciągnął w dół ten film spośród kaszaniastej konkurencji.

 

Kaszana roku w Polsce:

indekssss

Futro z misia – długi czas w 2019 roku myślałem, że najbardziej kaszaniasty film roku mam już za sobą… i nastała zima… tak samo kupiasta jak ta mędzydupowa produkcja made in kaszana from anus belzebuba. Tu po prostu nie ma ani jednego plusa dodatniego, są same plusy ujemne – na siłę robione zabawne momenty, gdzie by widz wiedział że to on rzuca się lakonicznie jedną czy dwiema kurwami, większość obsady stara się tak mocno by z tego filmu totalnie nic nie było. Komedia taka, że z kaszany flaka zrywać i okręcić się nim i zatańczyć do jakieś wixy. Nie ma co tu się wielce rozwodzić, kto czytał recenzję ten wie większość.

 

Drewno roku na świecie:

Tom Holland

Tom Holland za odegranie spajdermena w „Spider-Man: Daleko od domu”. Jak w poprzednich częściach może nie był, aż tak kaszaniasty nia jakiś wybitny to dało się go znieść. Jednak w tym filmie pokazał, że aktorsko jest na poziomie współczesnego Nicolasa Klatki (pozdro dla kumatych), czyli góra 2-3 miny i jedziesz na nich cały film, a hajs się będzie zgadzał. Po prostu prawdziwy siusiumajtek, ale nie że tak odegrany tylko tak zkaszaniony… to jak taka kaszanka co ma wielkie kawałki starej wątroby w sobie, po prostu nie chcesz mieć z tym nic wspólnego, nawet Twój pies, który żre zdechłe ptaki, liże obcym psom jądra nie chce tej kaszanki.

 

Drewno roku w Polsce:

michał milowicz

Michał Milowicz zasłużenie za Futro z misia. Jest tak cienki jak nigdy chudy nie był. Stwierdził, że skoro mnie nie chco to se napisze z tuzo od tupolewowej katastrofy gościem scenariusz, a wyreżyseruje sam bo przecież w tylu występowałem, że wiem jak się to robi… w sumie zawsze wiedziałem lepiej, ale teraz pokażę! Jak ze 20 lat temu to jeszcze czasem był zabawny, ale ile można odgrzewać taki kawałek drewna by jednak dopadł go grzyb? Ja się już nie pytam, ja to już wiem.

 

Atrakcyjny element scenografii (najgorsza aktorka na świecie):

Kyliegh Curran

Kyliegh Curran za„Doktor Sen”. Stwierdziłem, że nie będzie żadnych taryf ulgowych niezależnie od płeci, rassy, kassy czy passy. Może i świeżynka na wielkim ekranie, ale od tego są w Hollywoooodzie szekle by opłacić najlepszy towar jaki jest, który sprawi że miernota powije kota i będzie z niej prawdziwa cnota. A tu aktorka, którą ma się ochotę utopić w wiadrze zamiast kociaków, nie że postać była taka, tylko ona robiła to co robiła czyli nic, żeby mnie jako widza zainteresować nią. I co z tego, że hiper duper bajery i cuda wianki potrafiła, jak zupełnie nie zainteresowała widza swoją postacią, a nawet odwrotnie.

 

Atrakcyjny element scenografii w Polsce:

Karolina Szymczak

Karolina Szymczak za „Diablo. Wyścig o wszystko”. W sumie przez długi czas zastanawiałem się kto wygra wyścig o najbardziej kaszaniastą rolę żeńską za 2019 rok, przez długi czas obstawiałem inną, bardziej doświadczoną aktorkę (wy już pewnie wiecie kogo). Jednak ten wyścig wygrała młodsza koleżanka po fachu. W sumie od strony wizualnej to zdecydowanie atrakcyjny element… ale aktorsko to była jednak scenografią. Może i ma talenta aktorskie, ale tu poza szczuciem cycem ich nie dostrzegłem. Obyś dziewczyno za kaszanę roku dostawała kaszankę po raz pierwszy i ostatni. A za Kaszankę Rh+ to mnie przekonaj!

Jedna uwaga do wpisu “Największe Kaszany Rh- 2019 czyli najgorsze kinowanie w 2019 roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s